Konu: ~ Okulda Popüler Olma Yolları ~

Okulda popüler olma yollarını anlatacağım. Yalnız baştan söyleyeyim. Kendim yazmayacağım. Alıntı olacak. İnternetten, facebook sayfalarından falan. Kısa bir popülerlik deneyimim var. Ama kısa. Çünkü 2 ay sonra okul değiştirmek zorunds kaldım ve buda sona erdi. Şuan okulumda çok populer değilim. Ama tanınıyorum. Yani bi kavga çıksa arkamda olacak çok kişi yok. Ama bayağı tanıdığım var. Bu yüzden "SEN POPÜLER DEĞİLSİN. POPÜLERLİĞİ SENDEN Mİ ÖĞRENİCEZ?" diyecek olan hiç yorum yapmasın.Bu konuya herkesin girmesi ve okuması zorunlu değil. Bu yüzden konuya girip artistlik taslamanın bir yararıı yok. Okulda daha gözde, bakımlı olmak isteyenler için açtım bu konuyu. Herneyse bu konuyu benden önce açan varsa çok çok özür dilerim. Konu tutarsa konu duaracak. Ama tutmazsa konuyu bizzat ben kapatacağım. 1 kişi gelse başlarım. :) 

Cevap: ~ Okulda Popüler Olma Yolları ~

cute

Tamam başlıyorum. 1 dakika. :D 

Basla her ne kadar biraz popüler olsam da :D Okulun gözdesi olmak zor iş arkadaş ben sevdiğime sevdiğimi söyleyemedim rezil eder diye o biçim :D

Popülerim ama dur bakıyım ne kadar uyuyorum? :D

pnksu bende sennle aynı duruma düştüm bu yıl ondan öğrenmek istiyorum önceki okulumda çok popülerkn birden burda düştüm neyseki liseye geçtim :D

İlk olarak popülerlik değilde okul açıldığında neler yapmamız gerektiğini paylaşıcam. Bunlar genelde bilindik şeyler. Ama paylaşıyorum.

-Çevredekilere pozitif enerji yaymak çok önemli. Bu yüzden sürekli gülümseyin. Arkadaşlarınız yüzünüzü mutsuz olarak neredeyse hiç görmesin. 

-Birde hiç ağlamayın. Tabii buda bir duygudur. Özellikle salya sümük ağlayanlar herkesin ortasında çok ağlamamalı diye düşünüyorum. 

-Güzel saç demek salık saç değildir. Eğer okulda saçımızı bağlamak gerekiyorsa sımsıkı bağlayıp gitmek zorunda değiliz. Özellikle bu yıl dağınık saç bağlama stilleri çok moda!

-Çok çalışkan olma. Çok tembel hiç olma. Hergün işlediğiniz konuları tekrar et. Yazılıdan önce bir çalış. Bu yetecektir. Tekrar etmeden yazılıdan önce sabahlara kadar çalışma. Göz altındaki morlukları kimsenin görmesini istemem. :)

-Herkes mutlaka bişey unutur. Bu nedenle yatmadan önce herşeyini hazırlaki ertesi günü saç telaşı, giyim telaşı derken hiçbirşeyi unutma

devm bunlar bende var :D çok çalışkan olma ne demk yaa O.o zaten ben pek belli etmem ve gecelere kadr çalışmam

Uyuyorum biraz hany .) Devam :)

Hmm böyle bir konu vardı çok eskiden. Ama artk bitti :D dwm :))

bişey diyicem kızacaksınız ama, okulda fame olmak için başarımı düşüremem kusura bakmayın.

-İnsanlarla konuşurken çok bağırmayın. Tane tane konuşun. Küfür etmeyin. Ve sürekli kavga eden kızlardan olmayın. 

-Populer olucam derken çom makyaj yapmayın. Eğer emo saç tiplerini seviyorsanız mümkün olduğunca az emoya benzemesini sağlayın. 

-Tırnaklarınıza French yapın. Çoğu anlamaz zaten. Ve sakın tırnak yemeyin.

dewam

Fame ne oluyo ne zamandır sorucam :D

saç dağınık yap diyon yha resim koysana =)

-Çok çalışkan olma. Çok tembel hiç
olma. Hergün işlediğiniz konuları tekrar et. Yazılıdan önce bir çalış.
Bu yetecektir. Tekrar etmeden yazılıdan önce sabahlara kadar çalışma.
Göz altındaki morlukları kimsenin görmesini istemem. :) 
Pardon da çok çalışkan olmasam lanet olası hayatımda nasıl doktor olucam ? lütfen insnaların aklına popüler olma çabasında saçma sapan fikirler sokmaktan vazgeçin !!     şimdi sen birazdan hafif makyaj yap falan dersin hiç şaşırmam .. Böyle çabalar içinde olcağınıza sadece öğrencilik görevlerinizi yapın yeter yani afedersiniz popüler olcm diye sürtük olursunzu mazallah ...

Fame: ünlü demek :D :') ..dbsk.. haklı, onu demeye çalışıyorum. okula fame olmak için değil, öğrenci olmak için gidiyoruz. Tamam ben ünlüyüm ama başarılıyımda. Ayrıca okulda makyaj filanda yaptğım yok. Davranışlarınız iyi olsun mesela. Kıyafetlerinizde okulun kızmayacağı 2-3 ufak değişiklik yapın. Mesela benim neon srısı vans ayakkabıarımla okula gidiyordum. Kızmıyorlardı. Zayn'in hırkasını giyiyodum. ama öyle dersleri filanda bırakmıyodum.

son düzenleme SeNaKa (06-08-2012 14:55:52)

Kızlar bunları ben yazmıyorum zaten. En başta dediğim gibi sadece "ALINTI" Ayrıca bunların hepsini uygulamak zorunda değilsiniz ki. :) Zannediyorumki çok çalışkan olmayın derken tenefüslere bile ders çalışmak için çıkmayan tipler var. Onlardan olmayın demek istemiştir. Burdada haklı. Çünkü tenefüste dışarı çıkmazsanız. Sizi kim görücek? :D 

seneka haklısın aynen zaten lisede herkesle eşit gibi oluyorsun başarına göre liseye gidiyosun çünkü dahada kıskanıyrlarsaa... ama doğru başarılı olunca kıskanıyorlar sick

Dewamda hani saçını emo tipi topla falan dedin yha onu resimlerini koıyarmısınnn

dbsk çok ayıp -.- okumak isteyen okur istemeyen okumaz bizde doktor olacağız ne varki popüler olmak değilde saygı duyulması iyidir insanların sana

Ben fameyim o zaman hany :D Çok tanınırım kötü bi kişiliğim de yok .DerSler çok iyi de denemez alt tarafı hepsi 5 :D Ama 4lerden zor çıkardım 5e :D bİ KERE sALYA SÜMÜK AĞLADIM :D Erkekler benden korkar :D Off neyse ben Laysimi yicem okurum sonra yorum atarım :D

punku prensesi dewam et sen :D

minenur : 
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- … 2726_n.jpg bunn gibi lovee

Minenur71:  Dağınık at kuyruğu modeli örnekleri:

401x395

413x500

400x436

330x238

330x238