Cevap: One Direction Hikayesi | Mükemmel olamadığım için üzgünüm.

500x185One Direction Hikayesi | Mükemmel olamadığım için üzgünüm. - 1.BÖLÜM

Ben: Hey! Kızlar! Noluyor?! 
Sarah: ONE DIRECTION !! 
Ben: Biliyordum...
Hannah: Miley! Onlar buraya geliyorlar!!
Ben: Nasıl?
Sarah: Bildiğin uçakla.
Hannah: Konser için.
Ben: Ne yani sırf bunun için mi boğazınızı yırttınız? Çok saçma.
Hannah: Hayır canım benim çok sevindiğimiz için ve seninde konsere geleceğin için
Ben: Kim demiş konsere geleceğimi?! 
S ve H: Biiiiiizz
B: Ama... Bana sormadınız.?! 
H: Onların şarkılarını gitarla çalıp söylediğini biliyoruz.
S: Onları sevmesen bile şarkılarını seviyorsun dimi?
B: Yani...
H: Bak itiraf ettin! Geliyorsun işte! 2 Gün sonra saat 20:30 da başlayacak konser.
B: Pe-peki.

Odama gittim. Peki demiştim kızlara ama gitmek istiyormuydum? Hayır! Ben sadece şarkılarını seviyor ve dinliyordum. Her neyse sadece şarkılarını
dinleyip çıkacaktık. İyki VIP değil çünkü VIP olsaydı onlarla tanışmak falan. Iyy. Gerçekten iğrenç olurdu. Her neyse... Şu pekte ilgilenmediğim One 
Direction grubunu araştırmalıyım. Yani canım araştırmak istiyor. Konserde o kadar kızın neden çığlık attığını öğrenmek benim de hakkım sonuçta.
Leptop nerde? Kucağıma aldım. Eveeet. One Direction. X-Factor de tanışmışlar.Hım... Tek tek hayatlarını mı araştırsam? Liam Payne. Bu çocuğun
tek böbreği var!Kaç saç şekli denemiş bu çocuk? Toy Store? Ne yani kaşıklardan mı korkuyor?Çok saçma! Niall Horan diş telimi takıyor? Ve saçı boya.
İrlandalı.Yemek yemeyi çok seviyor ve... Kilo almıyor !Kıskandım.Zayn Malik. Gruptaki tek Müslüman.Sigaramı içiyor?Aynalar? Aynaya bakıp kendine
iltifat etmek garip doğrusu. Louis Tomlinson... Sevgilisi Eleonar Calder. Bu kızdan daha güzel olduğuma eminim.Futbol oynuyor demek..Kevin?Kuşumu?
Havuç yemeyi seviyormuş.Bende severim.Larry ne ya? Harry ve Louis'in birleşimi mi?! Ahahaa bu komikti işte. Tabikide kardeşlik manasında dediklerini
biliyorum ama komik.Bu arada Harry Styles demişken.. Onada bakmam gerekiyor.Tam Harry'e bakacakken Hannah içeri girdi.
H: Mileyciğğiim.
B: Efendim.
H: Şey... One Direction'un müziklerini seviyorsun demi?
B: Yani....
H: Onlarla tanışmakta istersin o zaman! 
B: Hayır!! Asla!
H: Ama VIP bilet aldık canım malesef. Hem bir çok insan senin yerinde olmak isterdi!
B: Aahhhğğ! İsemezdi!
H: İsterdi! Her neyse sence ne giymeliyim? One Direction askılı T-shirtü altınada One Direction'lu şort altınada One Direction'lu konversim!!Harika olur
dimi nedersin?!! Ya da One Direction'lu elbisemi mi giysem? Altınada bi topuklu! Ha? Ne dersin?
B: İstediğini giy.
H: Hadi ama bişey söyle!
B: Eğer söylersem One Direction konserine gelmem tamam mı?
H: Geliyosun canım benim malesef ;)
B: Off!!! 

Leptopı bırakıp mutfağa gittim. Bişeyler atıştırdım falan.Ondan sonra ders çalışmak için kitaplarımın başına oturdum.Kızlar o kadar yüksek sesle şarkı
söylüyolardı ki dayanadım ve dışarı çıktım. Biraz hava alacaktım.Yolda ilerliyordum.Deniz kenarında kulaklığımı takmış şarkı söylerek ilerliyordum.
Bu gün akşama kadar öylece kaldım.... 

KONSER GÜNÜ-

Konser günü gelip atmıştı.Ben sakince oturmuş müziğimi dinlerken kızlar bağırıyolar,zıplıyolar, One Direciton'lu kıyafetlerini giyiyolardı.Sarah şu 1D'li
elbisesini giydi. Hannah da One Direction t-shirtünü falan. Bana da şu salak grubun kıyafetlerini giydirmeye çalıştılar ama başarılı olmadılar.Altıma
bi şort falan giydim. Klasik ben. Kombin = 640x960 . Kızlar çok fazla kişi olur diye erkenden gidelim dediler.Erkenden
gittik.Şarkılar falan filan ondan sonra sıra Kulise geldi.Kulise girecekmişiz.Kızlarla kulise girdik.Onlar One Direcion'la ilgilenirken ben de hemen kendimi
dışarıya attım.Biraz bekledikten sorna yağmur yağmaya başladı. "Harika(!).Yaz yağmuru!!" diye mırıldandım.Üşümüştüm.Yüzünü karanlıkta pek de
göremediğim bi çocuk yanıma geldi.Ceketini uzattı.
-Teşekekkürler. Hem bu yaz havasında neden yanında ceket taşıyorsun ki? 
-Gittiğim ülkelerin havası değişik oluyor.Ayrıca... Bu cekete ihtiyacın var. 
-Pe-peki
Ceketi bana verdi.Giydim.Bu gerçekten sıcak tutmuştu.
-Teşekkürler. 
-Önemli değil. Adın neydi?
-Miley. Senin?
-Beni tanımadın mı?
-Karanlıktan pek göremiyorum açıkcası...
-Ben Harry. Harry Styles. One Direction grubundan. Sen de bi Directioner olmalısın.
-Afedersin ama ben senin ve diğer 4 arkadaşının hayranı değilim!
-Ama 5 kişi olduğumuzu biliyorsun.
-Çünkü ev arkadaşlarımın 2side Directioner mı ne diyosanız ondan. 
-Peki neden bizim grubumuzu sevmiyorsun?
-Çünkü... 

+3 de devamı geliirr:)) Eleştirilere açığım :D ♥
Not: Biraz önce bi kıza 26. oyunu verdim:D:Dasdfsad:D

son düzenleme candy-erica (30-11-2012 22:37:35)

''26'' büyük sayı :p artık liam falan demiyoz 26,23 :p 18 :D neyse sapıklaştım :D

Kıza bak ben görecem ki.......... :D

:D:D

Devam et.♥

divam

yazıyorruuuum :) :D

One Direction Hikayesi | Mükemmel olamadığım için üzgünüm. - 2.BÖLÜM

H:Peki neden bizim grubumuzu sevmiyorsun?
B:Çünkü... Sanane! Sevmek zorunda değilim! 
H:Ama konserimize geliyorsun ve bunun için para ödüyorsun ayrıca VIP olarak.
B:Aağğğhh!!! Arkadaşlarım aldı! Ayrıca VIP olduğumu nerden biliyorsun?! Bak dışardayım!
H:Zaten seni kuliste gördüğüm için ve ilk görüşte aşık olduğum için yanına geldim
B:Önüne gelen her kızada bunu diyorsundur!
H:Yo! Hayır. Ben... Sen gerçekten güzelsin.
B:Benden başka güzel kızlarda var!! 
H:Ama sen daha güzelsin.
B:Ne de güzel yalan söylüyorsun! Şimdi git! 
H:Seni seviyorum!! 
B:Ama ben seni sevmiyorum!!! 
O anda dudaklarıma yapıştı. Hızlı bi şekilde onu ittim.
B: Naptığını sanıyorsun sen?!! Ünlü oldun diye kendini bi b*k mu sanıyorsun?! Ben o tür f****elerden değilim!! Öpüşecek kız arıyorsan başka kızların
yanına git! Her gördüğün kıza seni seviyorum dediğine göre barlarda ki kızlara da bunu diyebilirsin ha?! Ne de olsa yalan söylemeyi seviyorsun!!
H: Hayır! Ben seni gerçekten seviyorum!
Karanlıkta pek te göremediğim yüzüne bi tane tokat attım.
B: Gerçekten ha?!! Beni biraz hatırlasaydın eskiden çıktığımızıda hatırlardın!
Biz eskiden Harry'le çıkmıştık. Daha doğru o ünlü olmadan önce. X-Factor'den önce... Ondan sonra beni unuttu diyebilirim.Ona defalarca mesaj attım
ama geri cevap vermedi.Bu yüzden One Direction grubundan nefret ediyordum!! Harry yüzünden...
H: Biz çıktık mı?
B: Hatırlamıyorsun bile! Beni hatırlamıyorsun! X-Factor'den önce çıkıyorduk! Ama sonra sen...!! Ağğhhh!!!
Ağlamaya başladım.Harry bana dikkatli dikkatli bakıyordu.
H: Şey... Seni tanıyamadım...
B: Şöyle hatırlatayım o zaman!! Aynı sınıftaydık.Derste sürekli bana bakıp duruyordun hatta tenefüste şakalaşıyorduk falan. Sonra sen bana o gün...
Sevgililer gününde büyük bi ayı aldın. Daha sevgili değildik ama aldın... "Sevgililer günün kutlu olsun. Benimle çıkar mısın?" dedin. Bende kabul ettim.
1 yıl boyunca çıktık! Ta ki X-Factor'e kadar! Ondan sonra sana günlerce mesaj attım! Aradım! Açmadın! 
H: Miley... Ben seni şimdi hatırladım... Üzgünüm.
B: Ben günlerce ağladım Harry!! Günlerce!! Sadece 1 kez olsun 1 kelimeyle bana neden ayrıldığımızı söyleyebilirdin! 
H: Ben... Ağlama lütfen...
Ellerini gözyaşlarımı silmek için yüzüme deydirdiği anda elini çektim.
B: Hadi! Şimdi söyle! Neden ayrıldın benden?!! 
H: .....
B: Ünlü olmak mı unutturdu beni?! Yoksa her gün karşına çıkıp seni seviyorum dediğin kızlar mı?!! 
H: Ben...
B: Ya da beni sevmiyordun ha?! Beni parmağında oynattın! Harry'nin oyuncağı Miley! 
H: Hayır...
B: Belki benle çıkarken başka kaç kızla çıkıyordun kim bilir?!! Başka kaç kıza seni seviyorum dedin ve onları bırakıp gittin?! 
H: Ben seni seviyordum Miley. Sevdim de.
B: Gerçekten sevseydin... Ağğhhh!! Şimdi defol burdan!!
H: Ama Miley... 
B: DEFOL!!
Harry üzgün bi şekilde yavaşca gitti.Bense yağmurun altında,Harry'nin üstümde kalmış ceketiyle,ıslanmış saçlarım ve akan gözyaşlarımla eve gidiyordum.
Yürürken topuklularım çok acıttığı için ayakkabımı çıkardım ve elime aldım.Eve doğru çıplak ayaklarla gittim.Eve geldiğimde kızlar evde yoktu.Bir
duş almanın iyi geleceğini düşünerek banyoya girdim.Üzerimi değiştirdim falan.Odamdaydım.Harry'nin masamda duran ceketine bakıyordum...Bana
neler yaptığı aklıma geliyordu.Aldığı ayıcığı hala saklıyordum.Sakladığım ayıcığı çıkardım.Kaç yıldır bakmıyordum ona.Elime aldım.Tip tip bakıyordum
ne bekliyorsunuz ki başka? Ağlamaya devam ettim. Yüzümü ayıcığa gömdüm.Evin anahtarla açılış sesini duyana kadar kalmıştım öylece...Kapıya doğru
gittim.Gelen....!! Harry'di! Odama geçip kapıyı hızlıca çarptım.Kızlar Harry,Liam ve Zayn yanıma geldi.
Ben: Çıkın odamdan!!
Sarah: Neyin var?
Harry'e sinirli bir bakış attıktan sonra bakışlarımı Sarah'ya yönelttim.
Ben: Hiç birşey! Şimdi çıkın!
Hannah: Ama.. Neyin var? Söyle hadi.
Ben: Hannah lütfen odamdan çıkın! Lütfen...
Üzgün bi şekilde odamdan çıktılar.Başımı yastığa gömüp ağlamaya başladım.İçeriye biri girdi.
-Girebilir miyim?
Sesinden tanımıştım.Harry'di bu.
-Hayır! Defol!
Beni dinlemedi ve kapıyı kapatıp içeri girdi.Yataktan kalktım.Sonra geri oturdum.Harry bana doğru yaklaştı.
- 1 metre!!
- Efendim Miley?
- 1 Meterden fazla yaklaşma!
- Peki.
Karşımdaki sandalyeye oturdu.Sırıttı.
- Ayıcığı hala saklıyorsun.Birde ceketim.
- Yakmayı düşünüyorum! Benim için büyük bir zevk olacak!
- Seni seviyorum.
- Senden nefret ediyorum!
- Sana aşığım!
- Senden iğreniyorum!
- Eğer bana aşık olduğunu itiraf etmezsen içerdekilere seninle eskiden çıktığımızı ve seni çok sevdiğimi söylerim.Ha bide bana çok aşık olduğunu;)
- Sana aşık değilim!!
-Çocuklaaaar!!
diyerek odadan çıktı.Bende arkasından gittim.Odaya girdi.
Harry: Çocuklar biliyor musunuz? Miley ve ben eskiden çıkmıştık. Hatta benim ceketim şu an onun odasında yarım saat önce karşılaştık.Ona bi ayıcık
vermiştim hala saklıyor.Bana aşık.Bende ona aşığım. Sizcede çıkmalıyız değil mi?
Çocuklar bana ve Harry'ye şaşkınlık içerisinde bakıyolardı...

Nasıl olmuş Kızlar?:D:D +4 de devamı geliir:D 
Not: Mr X olayını merak eden varsa benim konum da var ;  http://www.beybim.com/forum/viewtopic.p … 9#p2047449
Dipnot: Directionerlara ERGEN diyenleri 26 yerinden bıçaklayıp saçlarını yere sürterek kıvılcımlar çıkartıp. Gelinlik giydirip çalılara atmak istiyorum.

Ohaa.Süper psikopat harry'den sonra beğendiğim 2.hikaye . :))devam et lüften ♥

Teşekkürler:))  3 kişi daha gelsin devam ederiim:D

beni 10 kişi olarak gör :D

dwm et lütfn

devam et yaa

1 kişi daha:))

Ya :D ama devam

Yazarım ama Yeteneksizsinizde 3 tane BD çıkacakmış:D oturdum onları bekliyorum:D

Haydi Yaz yaz lütfen yaz :D :D

Sinir oldum çocuklara! ilk biz vardık falan dediler hıh -,- Yazıyorum:D

-Yuppi yazz :D ♥

ben geldim dewammmmmm:))))

yazıyorum birazcık bekleyin:D

ok honey:)

Bu arada Yetenek Sizsinize 3 tane salak çıktı One Direction'la dalga geçti salaklar. Acun istemesede evet dedi Hülyada evet dedi! Sinir oldum al yere çarp 26 ez bıçakla gelinlik giydir çalıların arkasına at bunları!! angry

Onların kafasını baltayla ikiye ayırırım :D

Sen yazzz :D

:D tamam:D