Konu: D.E.A.D!♥(Justin Bieber Hikayeleri.)

1.BÖLÜM
-''Bence bundan daha iyisini yapabilirsin''diye bağırdı Matt kumlara uzanmış benim sörf tahtasıyla verdiğim micadeleyi seyrederken.Bu kaçınca düşümdü bilmiyorum çünkü 10.dan sonra saymayı bırakmıştık.Tekrar kalktım ve tahtanın üzerine ayağa kalkmaya çalıştım.Ellerimi iki yana açmış düşmemek için büyük bir çaba sarfediyordum.Dizlerimi dik tutmaya çalışıyordum fakat saniyede bin kilometre hızla titrerlerken bu pekde mümkün görünmüyordu.Derin bir nefes aldım ve bacaklarımdan birinikırıp diğerini düz tutmayı başardım.Tam arkamı dönüp Matte sevinç çığlığı basacakken karşıdan gelen sarışın bir çocuk ''dikkat et!'' diye bağırdı.Karşıma baktığımda okyanusun çıldırıp üzerime koca bir dalga gönderdiğini farkettim.Şimdi ne yapacaktım ben?Biri belimden tuttu ve suyun dibine daldık.Ben daha suya girmenin şokunu atlatamadan beni sürüklemeye başladı.Dur da bir nefes alalım dimi?.Nefesmi? Suyun altında hemde.Nasıl bir saçmalıktı bu.Ona baktığımda beni bırakmıştı sarı saçları dahada sarı olmuştu.Teni sanki simli gibiydi ve açıkçası çokta seksiydi.Fakat ben şu anda ne olduğunu bile bilmediğim haldekarşımdaki çocuğu kesiyordum sadece.Tanrım!Ne kadarda erkek delisiyim ben böyle!
500x600

Cevap: D.E.A.D!♥(Justin Bieber Hikayeleri.)

?

DEWWWWWWWAAAMMM AAYYYHH SEN BELİEBERMISIN BEN BELİEBERIMDAA
loveshykisscute

hahah keseceksede bölesi bi çocuğu kesmeli insan :D

öylee tabii kesecekse justin gibisi kesilmeli :D

Devam :D

D.E.A.D-2.Bölüm
''Adın ne?'' diye sordum karşımdaki varlığa.Gözlerimle halar resmen soyuyordum çocuğu.Yan bir gülümsemeyle bana baktı ve '' Suyun altında nefes alabiliyorken sen sadece bana adımımı soruyorsun?'' dedi alay edercesine ve ekledi ''Siz kızlar bazen gerçekten bizden daha abaza oluyorsunuz.'' dedi ve kahkaha atmaya başladı.Attığım ölümcül bakışın ardından ''Ben Justin.'' dedi ve alaydan uzak normal bir gülümsemeyle elini uzattı.Bende gülümsedim ve ''Bende Alanis.'' diye fısıldadım.twitterını bulmalıyım bu çocuğun diye içimden söylendim.Tanışma faslınıda atlattıktan sonra artık endişelenmeye başlayabilirdim sanırım.''Neden buradayım ve suyun altında nasıl nefes alabiliyorum?Bu durumda korkmam gerekiyormu ve öldümmü?Acaba tenin nasıl bu kadar parlak ve mükemmel?'' diye sıraladıktan sonra tüm sorularımı son söylediğim şeye odaklandı beynim.Sanırım gerçek bir abazayım ve çenemi tutsam iyi olucak gibi görünüyor.''Neden burada olduğunu tam olarak bende bilmiyorum ve suyun altında nefes alabilmen senin bir mermaid olduğunun göstergesi.Bu durumda korkman gerekmiyor ve tenimin böyle olması türümün bir özelliği.Sende gelişince tenin böyle olucak.Şimdi sadece susup kralın yanına gitmemiz gerekiyor.''dedi ve beni bileğimden çekiştirerek uçsuz bucaksız gizemli sulara doğru yüzmeye başladı.

Devam :D

?

wuw fastastiğe döndü hikaye :D

D.E.A.D-3.BölümBüyük süslü bir kapıdan geçtikten sonra uzun bir koridarda ilerlemeye devam ettik.Okyanusun altında kocaman bir saray olduğuna inanmak oldu güçtü.Dönemeçli koridoru geçtikten sonra sonunda en az giriş kapısı kadar süslü bir kapıya dahageldik.Kapının önünde ellerinde mızraklarla bekleyen iri yarı iki tane adam vardı.Kapıyı açtıklarında Justin yine bileğimden tutup içeriyedoğru beni sürüklemeye devam etti.Bir süre sonra durdu ve tek dizinin üstünde bacağını kırarak yere oturdu.Şaşkınlıkla onabakıyordum.Bir anda bileğimden tutup beniyere çektiğinde kendimi onunla aynı konumda buldum.Kalın ve pürüzlü bir sesle ''Kalkın!'' diyen adama itaat ederek ayağa kalktık ve gözlerimi karşıya diktim.Büyük bir tahtta oturan uzunbeyaz sakallı fakar bir o kadarda dinç görünen bir adam yada kral demeliyim çünkü kafasında çeşit çeşit taşlarla bezenmiş bir taç vardı.Sırtında kırmızı bir pelerin ve içinde parkal bir kıyafet bulunuyordu.Ayağa kalktı ve bir iki adım atarak önümüzdeki merdivenden indi.Çok değil sadece bir iki basamak.''Adın ne?'' diye sordu gözleriyle beni incelerken.''Alanis.'' diye cevap verdim sesimin titremesini umursamadan.Çünkü gerçekten büyük görünüyordu.
''Peki.Hizmetçiler sana yolu göstericek ve hazırlayacaklar.Şimdi gidebilirsin.''
''Bir saniye.Ne odası?Neye hazırlanıyorum ben.''
''Çok soru sorma.Sadece sana denileni yap.Burada kalıyorsun.''
''Pardon?Burada kalamam.Kazanmam gereken bir sörf iddaası var ve girmem gereken bir üniversite sınavı.Ben evime gidiyorum'' dedim ve arkamı dönüp yürümeye başladım.Tabi kapıdaki muhafızları hesapa kattığım söylenemezdi.İki kolumdan tuttular ve beni havaya kaldırdılar.Kral bana bakarak resmen kükredi.''Burada kalıyorsun dediysem kalıyorsun!''

Devam ♥

Devam

bi barbie çizgifilmide buna benziodu ama annesi kraliçeydi :D

D.E.A.D-4. Bölüm
Derin bir nefes aldım ve beni attıkları odadaki kapıya tekrar baktım.Bildiğimiz otel oldaları gibi döşenmişti.Çokda moderndi.Kapıdan çıkamayacağımı anlayınca odadaki balkondan aşağı baktım.Şu anda ciddi anlamda rüya görüyor olmalıydım.Buraya doğru gelen ayak seslerini duyunca gözlerimi kapıya sabitledim.Altındaki gri kaprisi ve bayaz tişörtüyle içeri giren Justine ağzımın sularını sildikten sonra nevar bakışları atmaya başladım.''Biraz dolaşmak istersin diye düşündüm.'' dedi ve yarım ağız gülümsedi.Bende kafamı sallayıp ayağa kalktım.Justin önde ben arkada yürüyordum.Saraydam çıktığımızda bir şehir gibi sıra sıra evler ve dükkanlar görmüştüm.Su altı şehri diye geçirdim içimden.Justinin bir anda durup eğilmesiyle bende durdum ve arkama baktım.Üzerime doğru gelen kocaman köpek balığı aç olmalıydıki bana resmen yiyecekmiş gibi bakıyordu(!).derin bir nefes aldım ve koşmaya başladım.Çığlık atıyor ve delice koşmaya devam ediyordum.En sonundakanter içinde gözlerimi açtığımda terden sırılsıklam halde odamdaydım.Rüyamıydı yani?

Devam ☻

Devam

?? sadece devam yazmasanız biraz yorum yapıınn :D

Ama hikaye süper dilimiz tutuluyor :)